SEO Raporlarımız

SEO‘ nun doğası gereği, kısa vadeli somut gelişme görmek bazen zor olabiliyor. Bu nedenle sizi mümkün olduğu kadar yapılanlar ve nihai uzun vadeli etkiler konusunda bilgilendirerek ilerliyoruz.

Detaylı raporlarımız; hedeflenmiş anahtar kelimelerin sıralamaları, toplam site trafiği ve trendleri, açılış sayfası istatistikleri, sosyal medya entegrasyonu, backlink bilgisi gibi bilgileri içeriyor.

Raporlarda verilen dataların ne anlama geldiği, etkileri, nasıl okunmaları gerektiği, site performansına ne tür etkileri olacağı gibi analizlerimizi ilk raporla beraber detaylıca anlatıyoruz. Bütün bu çalışmalar esnasında teknik ekibimiz, istatistiklerin ne ifade ettiğini, önemini anlatmak ve sorulara cevap vermek için çalışıyor. Buna ek olarak müşterilerimize yaptığımız çalışmaların önemini, etkilerini ve sonuçlarını anlamaları için siteleriyle ilgili SEMSEO tarafından önerilmiş ve tamamlanmış çalışmaların listesini düzenli olarak sunuyoruz.

Bütün bu basamakların tamamlanmasının ardındani sitenizin değerlerinde gözle görülür bir değişikliğe olması da kaçınılmaz oluyor. SEO konusunda sistemli ve düzenli bir yapılandırma; marka bilinirliğini arttırma ve satış başı maliyeti azaltma konularına katkı sağladığı gibi, firma içinde konu ile ilgili çalışanların daha etkili çalışmalarını arttırıp, müşteri firmalarımızdaki yöneticilerin değerlerini ve hedeflerini daha tutarlı bir zeminde, daha rahat değerlendirmelerine olanak sağlıyor.

Yorumlar kapatılmış.