Kullandığımız Reklam Platformları

SEMSEO olarak her müşteriye etkili olabileceği alanda hizmet verebilmek için farklı PPC platformlarını kullanıyoruz. Sertifikalı uzmanlarımızla iki ayrı platformda birden çok reklam kampanyasını birleştirerek müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını maksimize etmeye çalışıyoruz.

Kullandığımız platformlar;

googleadw   Google Adwords

Dünya çapında en çok kullanılan arama motoru olan Google‘ ın reklam platformlarından biridir. Google kendi sitesi ve içerik ortakları olarak adlandırdığı tüm sitelerde metin ve görsel reklam yapma imkanı sunar. Google+ ile beraber reklamlarda demografik, zamansal ve içeriksel hedefleme kullanma imkanı sunuyor. Google sertifakalı uzmanlarımız Adwords kampanyalarını en optimize şekilde üretmek konusunda pek çok başarıya imza attı.

facebook   Facebook Reklamları

Odaklı demografik hedefleme; kişilerin yer, dil, eğitim, çalışma, yaş, cinsiyet, doğum günü, ilişki durumu, ilgi alanları hedeflenerek reklamlar yapılır. Facebook reklamları hayran kitlesini ve satışları artırmak aynı zamanda farkındalık oluşturmak için kullanılır.

Twitter-Logo   Twitter

Twitter markanıza veya ürününüze ilgili olanların görebileceği reklamların servis edilebildiği bir alandır. Marka bilinirliğini arttırmak, insanların markanız hakkında konuşmasını sağlamak için reklam vermenin tercih edildiği bir platformdur.

download   LinkedIn

Aktif milyonlarca profesyonele ulaşmak için LinkedIn reklamlarını kullanıyoruz. Zengin görünümlü ve ayrıntılı hedeflenmiş metin reklamlar ile marka ve ürün tanıtımı firma ile ilgili bilgi vermek mümkün.

Yorumlar kapatılmış.