SEO Site Dışı Optimizasyon

Site dışı SEO optimizasyonu denince akla gelen ilk şey, link inşası oluşturmaktır. Bu konuda müşterilerimizin site içeriklerini analiz edip, uygun çalışmayı onlara sunuyoruz. Aynı zamanda en az organik aramalar kadar etkili olan sosyal medya pazarlaması konusunda da öneriler vererek, sitenin kendi konumunda online varlığını büyütmesini sağlıyoruz.

Sosyal medyanın SEO’ ya etkisi

Özellikle site dışı SEO‘ yu “PR” çalışmalarının online tarafı olarak görüyoruz. Mevcut PR ajansınız varsa onların çalışmalarının SEO‘ ya uygun hale gelmesi doğrultusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Bu kapsamda sosyal medyayı bir SEO aracı olarak görüp, bunun için uygun strateji geliştirip özel kampanyalar tasarlıyoruz.

Blog yazarlarının SEO’ ya etkisi

Blog yazarlarına çok önem veriyoruz. Müşterilerimizin sitelerinin ve sundukları hizmetin farkında olmalarını ve bu hizmeti kendi bloglarında değerlendirmelerini sağlamak için motive edici kampanyalar planlayıp, uygulanmasını sağlıyoruz. Bu kampanyalar SEO ile uygun bir şekilde planlanacağı için hem (referral) trafik getirmesinden hem de arama motorlarındaki konumuna sağlayacağı katkıdan dolayı önemlidir.

 

Yorumlar kapatılmış.