Google Adwords Editor nedir?

Google AdWords Editör, Google Adwords hesabınızda değişiklikleri offline olarak daha hızlı, daha etkili ve daha kolay bir şekilde yapmak için ve  geliştirilen ücretsiz bir Google aracıdır. Google AdWords Editör ile hesap bilgileri indirilebilir, kampanyalar üzerinde çevrimdışı düzenlemeler yapılabilir ve Adwords’e geri yüklenebilir. Bu düzenlemeleri toplu olarak da hızlıca yapabilirsiniz.

Google AdWords Editör‘ün kullanımı kolaydır. AdWords Editör‘ü açın ve değişiklik yapmak istediğiniz AdWords hesabınızı AdWords Editör‘e indirin. Gerekli değişiklikleri yapın ve daha sonra düzeltilen kampanyalarınızı hesabınıza yükleyin. AdWords Editör üzerinde yaptığınız değişiklikler, siz hesabınıza değişiklikleri yüklemeden aktif olmaz. Bu nedenle, AdWords Editör üzerinde çalışırken rahat edebilirsiniz.

Google AdWords Editör hızlı ve kolay değişiklikler yapmak için benzersiz bir araçtır. Google AdWords Editör‘le aşağıdakiler yapılabilir:

  • Kampanyalar, reklam grupları, reklamlar, anahtar kelimeler ve yerleşimler toplu olarak düzenlenebilir.
  • Birden fazla hesap veya MM(Müşteri Merkezim) hesabı yönetilebilir.
  • CSV veya Excel dosyaları aracılığıyla hesap verilerini dışa aktarılıp, değişikliklerin ardından tekrar içe aktarılabilir.
  • Hesap, kampanyalar, vs. üzerinde çevrimdışı çalışılıp, değişiklikler “online” olduktan sonra yüklenebilir.
  • Reklam grupları, kampanyalar arası öğeleri kopyalayabilir, taşıyabilirsiniz.
  • Hesabınızda daha hızlı gezinebilirsiniz, bu da size ekstra zaman kazandırır.

Google Adwords Editor’ü hemen indirmek için: google.com.tr/intl/tr/adwordseditor/

 

Google adwords editor nedir

Yorumlar kapatılmış.