Beklemedeki Kampanya nedir?

Kampanya Durumları” başlıklı sözlük öğemizi sizlere daha önce sunmuştuk. Beklemedeki Kampanya, başlangıç tarihi henüz gelmemiş, yani kampanya başlangıç tarihini ileri bir tarihe verdiğimiz kampanyalara verdiğimiz addır. Bu nedenle reklamları yayınlamaya henüz başlamamış reklam kampanyalarıdır.

  • Belirli bir günde yayınlanmaya başlaması için her bir reklam kampanyası için bir başlangıç tarihi seçebilirsiniz. Kampanya başlangıç tarihine ulaştığı zaman, kampanyada bulunan reklamlar yayınlanmaya başlar.
  • Bir kampanyanın başlangıç tarihini, o tarihe gelmeden önce istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Hesabınızdayken, kampanyanıza tıklayıp ardından kampanyanın “Ayarlar” sekmesine gitmeniz yeterlidir.
  • Kampanyanızın mevcut durumunu, “Kampanyalar” sayfanızdaki “Kampanyalar” sekmesinde bulunan “Durum” sütununda listelenmiş şekilde görebilirsiniz. Böyle bir durumda, bu kampanyanın birer parçası olan reklam gruplarının, reklamların ve anahtar kelimelerin yanında listelenmiş şekilde “Kampanya beklemede” durumunu da görebilirsiniz.

Deprecated: comments.php olmayan tema 3.0.0 sürümünden berikullanılmayacak ve şu an için alternatifi yok. Lütfen temanıza bir comments.php şablonu ekleyin. in /var/www/semseo.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5061

Yorumlar kapatıldı.